O mnie

Porzuciłam karierę za prawniczym biurkiem i zajęłam się tym, co kocham najbardziej: zamrażaniem czasu, chwytaniem barwy wiatru, oprawianiu emocji w ramki, utrwalaniem chwil na zawsze…
Zawsze kochałam obserwować emocje, wyławiać je w tłumie, aranżować okoliczności ich występowania, a nawet prowokować ich emanację, czyli czynić to, co pozwala dostrzec ludzkie twarze i wydobywać ich indywidualne „ja”.
Głównie zajmuję się fotografią, która jest blisko ludzi, czyli ślubną, profesjonalną biznesową, reklamową, eventową i rodzinna, ale wciągają mnie także zdjęcia nieruchomości. Na co dzień współpracuję z takimi klientami jak ambasady, duże korporacje, telewizje. Moimi klientami byli między innymi: TVN, TVP, Domo +, VIVA, ATM, Adidas, Ambasada Danii, Australii, Eveline Cosmetics, PWC, Polpharma, Pzu, Herbalife, Żubr, PWN i wielu wielu innych.

fotografia
ślubna

fotografia
biznesowa

fotografia
eventowa

fotografia
rodzinna

Żółte okulary

Świat bez dziecięcej radości byłby smutny i ponury – ta prosta myśl pomogła mi stworzyć niezwykły projekt. Yellow Glassess Project to przedsięwzięcie wykraczające daleko poza granice jednego człowieka, miasta, kraju i kontynentu – to projekt bez granic. YGP to moda na radość bez względu na wiek: w żółtych okularach przed moim obiektywem stanęło już wielu znakomitych aktorów, muzyków, polityków i wspaniałych, zwykłych ludzi. Maciej Stuhr, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Jerzy Zelnik i Rzecznik Praw Dziecka już patrzą na świat przez żółte okulary! Załóż żółte okulary, spójrz na świat oczami dziecka i zobacz, ile dobrego możesz zrobić – dołącz do społeczności Żółte Okulary – pomóż mniejszym i słabszym!

Więcej