Fotografie ślubne

Śluby to moja pasja – od ponad 5 lat towarzyszę parom w ich najwspanialszym dniu w życiu. To moja ulubiona dziedzina, w której staram się skupiać na emocjach. Jestem nietypowym fotografem, bo daję moim parom coś więcej niż zdjęcia – wspieram ich w procesie przygotowania wesela, doradzam w zakresie współpracowników i koordynuję całość wydarzenia w dniu ceremonii.
Jeśli szukacie fotografa, który będzie fotografował ludzi spożywających posiłek, wyliczał WAM każde zdjęcie, był ubrany na sportowo, reżyserował spektakl pt. ślub, fotografował sytuacje krępujące żeby mieć ciekawe zdjęcie do portfolio, podczas sesji mówił: „no nie wiem…wymyślcie cos, stańcie jakoś” albo co gorsza nie mówił nic licząc na Wasze pomysły, trzymał wasze zdjęcia 3 miesiące mówiąc, że ma dużo roboty – to lojalnie uprzedzam, ze nie szukacie mnie 😉
Jestem fotografem, który od kilku lat specjalizuje się w sesjach ślubnych, posiadam kilkuletnie doświadczenie i nie podejmuję się wszystkich zleceń jak leci, dbając o swoje zdrowie psychiczne i kreatywność – tak, aby nie stała się rutyną. Przerywam fotoreportaż na czas, kiedy goście rozpoczynają uroczystą kolację, jednak, jestem w ciągłej uwadze, gdyby tylko miało wydarzyć się coś ciekawego, ubieram się jakbym była gościem na Waszym weselu, także czasem trudno odróżnić mnie w tłumie, no, może poza jednym małym szczegółem – dużą ilością fotograficznego sprzętu.
Nie rozstawiam wszystkich po kątach, realizując scenariusz, który sprawdził się na 100 weselach, a więc musi również na Waszym – każde wesele jest inne, każda para jest inna, słucham Was i wyciągam wnioski; jedni kochają zdjęcia pozowane, inni są fanami reportażu. Jestem jak kameleon, spełniam tego dnia Wasze życzenia dostosowując się do sytuacji. Mam głowę pełna pomysłów, podczas sesji, możecie liczyć na mnie w 100%, chyba, że sami macie już w głowach obrazy – idealnie – zróbmy burzę mózgów, stwórzmy sesję Waszych marzeń!
Wybór fotografa, to wbrew pozorom bardzo ważna decyzja, w końcu wpuszczacie w swój bardzo intymny świat obcą osobę, ważne zatem, aby był to ktoś kogo zwyczajnie polubicie. Umówmy się zatem na spotkanie i porozmawiajmy o Waszych wymarzonych zdjęciach.