Fotografie ślubne

Śluby to nasza pasja – od ponad 13 lat towarzyszymy parom w ich najwspanialszym dniu w życiu. To nasza ulubiona dziedzina, w której staramy się skupiać na emocjach. Jesteśmy nietypowymi fotografami, bo dajemy naszym parom coś więcej niż zdjęcia – wspieramy ich w procesie przygotowania wesela, doradzamy w zakresie współpracowników i koordynujemy całość wydarzenia w dniu ceremonii.
Jeśli szukacie fotografów, którzy będą fotografowali ludzi spożywających posiłek, wyliczali WAM każde zdjęcie, byli ubrani na sportowo, reżyserowali spektakl pt. ślub, fotografowali sytuacje krępujące, żeby mieć ciekawe zdjęcie do portfolio, podczas sesji mówili: „no nie wiem…wymyślcie cos, stańcie jakoś” albo co gorsza nie mówili nic licząc na Wasze pomysły, trzymali Wasze zdjęcia 3 miesiące mówiąc, że mamy dużo roboty – to lojalnie uprzedzamy, ze nie szukacie nas 😉
Jesteśmy fotografami, którzy od kilku lat specjalizują się w sesjach ślubnych, posiadamy bogate doświadczenie i nie podejmujemy się wszystkich zleceń jak leci, dbając o swoje zdrowie psychiczne i kreatywność – tak, aby nie stała się rutyną. Przerywamy fotoreportaż na czas, kiedy goście rozpoczynają uroczystą kolację, jednak, jesteśmy w ciągłej uwadze, gdyby tylko miało wydarzyć się coś ciekawego, ubieramy się jakbyśmy byli gośćmi na Waszym weselu, także czasem trudno odróżnić nas w tłumie, no, może poza jednym małym szczegółem – dużą ilością fotograficznego sprzętu.
Nie rozstawiamy wszystkich po kątach, realizując scenariusz, który sprawdził się na 100 weselach, a więc musi również na Waszym – każde wesele jest inne, każda para jest inna, słuchamy Was i wyciągamy wnioski; jedni kochają zdjęcia pozowane, inni są fanami reportażu. Jesteśmy jak kameleon, spełniamy tego dnia Wasze życzenia dostosowując się do sytuacji. Mamy głowy pełne pomysłów, podczas sesji, możecie liczyć na nas w 100%, chyba, że sami macie już w głowach obrazy – idealnie – zróbmy burzę mózgów, stwórzmy sesję Waszych marzeń!
Wybór fotografa, to wbrew pozorom bardzo ważna decyzja, w końcu wpuszczacie w swój bardzo intymny świat obcą osobę, ważne zatem, aby był to ktoś kogo zwyczajnie polubicie. Umówmy się zatem na spotkanie i porozmawiajmy o Waszych wymarzonych zdjęciach.